لورم ایپسوم

وب سایت لورم ایپسوم فارسی ، تولید کننده متن تصادفی یک سرویس کاملا رایگان و ساده برای ارائه متن لورم ایپسوم است که به زبان های مختلف متن لورم ایپسوم را ارائه میدهد.

درباره ما
به نام خالق هستی
از آنجایی که بسیاری از طراحان و برنامه نویسان برای تکمیل پروژه های خود و نشان دادن طرح نکمیل شده نیاز به متن های تستی و آزمایشی دارند، و از آنجایی که تایپ متن های آزمایشی می تواند زمان بسیار زیادی از طراح بگیرد... و وقت ارزشمند این عزیزان را هدر بدهد،  از این رو متن های لورم ایپسوم ( Lorem ipsum ) خلق شد و یک متن جهانی و سراسری است که فقط و فقط به منظور کمک به طراحان و برنامه نویسان ایجاد شد... تا این عزیزان بتوانند با بهره گیری از این متن ها پروژه خود را با سرعت بیشتری گسترش دهند و غدغه تولید متن را نداشته باشند.
لورم ایپسوم
لورم ایپسوم به طرح نما نیز مشهور است و وب سایت بسیار معروف ویکی پدیا در مورد لورم ایپسوم توضیحات جامعی ارائه کرده است، که می توانید اطلاعات بیشتری را از این وب سایت دریافت کنید.
ما نیز در وب سایت "لورم ایپسوم فارسی ، تولید کننده متن تصادفی" به نشانی https://iloremipsum.ir با عشق و علاقه بسیار و توصیف نشدنی سعی کرده ایم با یک ابزار خیلی ساده و جمع و جور بتوانیم متن لورم ایپسوم را در اختیار طراحان و برنامه نویسان قرار دهیم... و قدم هر چند کوچکی در پیشرفت وب فارسی برداشته باشیم.
در این سایت سعی شده است سادگی کار حفظ شود و همچنین یک ایده خلافانه در آن اجرا شود، علاوه بر دریافت متن لورم ایپسوم، ما نیز می توانید متن دلخواه تستی خود تایپ کنید تا ما همیشه آن را در دسترس شما قرار بدهیم... اینگونه می توانید به آسانی متن های ویژه خودتان را در طراحی به کار گیرید.
در این وب سایت لورم ایپسوم به زبان های فارسی، عربی و انگلیسی ارائه میشود، چنانچه از سوی شما عزیزان درخواست هایی مبنی بر افزودن زبان خاصی به دست ما برسد، با تمام توان تلاش خواهیم کرد تا آن زبان را نیز به سیستم اضافه کنیم. پس حتما با ما از طریق فرم تماس در ارتباط باشید.
امید است این وب سایت برایتان مفید واقع شود. و از آن در طراحی های خود استفاده کنید.
با تشکر